Złoty Instalator 2012 dla złączek KISAN WL

Kisan, wiodący polski producent systemów grzewczych, został laureatem konkursu „Złoty Instalator dla Najlepszych za 2012 rok” w kategorii polskich nowoczesnych rozwiązań za opracowanie i wdrożenie złączek Kisan WL.

Złączki KISAN WL to nowa generacja złącz zaprasowywanych służących do łączenia rur wielowarstwowych. Łączą doświadczenie sprawdzonych złącz Kisan z nowymi rozwiązaniami podnoszącymi ich walory użytkowe. Nowatorska konstrukcja złączy KISAN WL pozwala na jednoczesną realizację kilku  funkcji, w tym m.in. funkcji kontrolowanego przecieku oraz funkcji kontroli obsadzenia rury. Intencją wprowadzenia złączek z kontrolowanym przeciekiem było dostarczenie instalatorom jasnej wskazówki, że jakieś połączenie nie jest jeszcze zaprasowane. Zastosowanie złączki Kisan WL pozwala na natychmiastowe wykrycie przecieku połączenia podczas próby szczelności “nie zaciśnięte – nieszczelne”.

“Złoty Instalator” to ogólnopolski konkurs, organizowany przez Polską korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcję miesięcznika “Polski Instalator”, którego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw promujących nowoczesne, ekologiczne i niezawodne w działaniu produkty i rozwiązania. To prestiżowe wyróżnienie przyznano firmie Kisan już po raz kolejny, co jest dowodem poparcia dla stałych działań związanych z opracowywaniem i wdrażaniem unikalnych technologicznie rozwiązań. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się podczas Wiosennej Gali Instalatorów 24 maja 2013 roku w Warszawie.

źródło: www.kisan.pl