Pellas X – palniki na pellet

Pellas X – palniki na pellet Pellas X to najwyższej jakości i najbardziej zaawansowane technologicznie palniki na pellet dostępne na rynku, w których zastosowano unikalne rozwiązania zapewniające efektywną, bezpieczną i długą pracę.

Pellas X to opatentowana technologia spalania nadciśnieniowego – likwiduje problem cofania się płomienia, dostępna we wszystkich jednostkach szerokopasmowa sonda lambda – poprawia proces spalania i powoduje mniejsze zużycie paliwa, Opatentowany system mieszania paliwa w komorze paleniskowej – wydłuża czas bezobsługowej pracy.

Produkty Pellas X wykonane są z kwasoodpornej stali oraz wyposażone w najlepszej jakości części na rynku. Oferta obejmuje urządzenia o mocy od 5 do 350 kW.

Ekologiczne i energooszczędne ogrzewanie Paliwem w palniku Pellas X jest biomasa w postaci pelletu, owsa lub pestek. Są to paliwa o niskiej emisji dwutlenku węgla i tym samym przyjazne środowisku. Instalując palniki Pellas X do kotłów ponosisz niższe koszty ogrzewania w porównaniu z olejem, Twoja kotłownia jest czysta, a dym wydobywający się z komina pachnie palonym drewnem. Dla kogo palniki na pellet? Palniki na pellet Pellas X można podłączyć do każdego posiadanego kotła olejowego, gazowego lub na paliwa stałe. Stosowane są zarówno w małych gospodarstwach domowych, budynkach wielorodzinnych (małych spółdzielniach), piekarniach, hotelach, zakładach użyteczności publicznej, szkołach jak i halach produkcyjnych czy magazynowych. Największym atutem produktów Pellas X jest możliwość podłączenia palnika bez konieczności wprowadzania drogich zmian w dotychczasowej instalacji.

palnik-na-pellet-PellasX-X.44-bt3