Nowa Sigma 10 – definicja designu

img_actuator_plate_sigma10_width_232_height_157Pojedynczy, okrągły przycisk

Manualne bądź bezdotykowe spłukiwanie, funcja stop lub dwudzielne spłukiwanie, zasilanie z sieci lub bateryjne – nowa Sigma10 posiada wiele możliwości konfiguracji.

Funkcja stop i pojemnik na kostki higieniczne.

Podstawowa wersja przycisku Sigma10 posiada funckję stop i może zostać wyposażona w pojemnik na kostki higieniczne. Posiada jeden, okrągły przycisk co czyni jej wzornictwo ponadczasowym.
Dostępna jest w łatwej do utrzymania w czystości wersji ze stali nierdzewnej oraz w sześciu wersjach kolorystycznych z tworzywa sztucznego.

img_1921335_Sigma10_IR_white_brightchrome_width_232_height_157

Bezdotykowe spłukiwanie w domu

Sigma10 dostępna jest również w wersji bezdotykowej, wzorniczo niemal identyczna z podstawowym modelem. Wyposażona jest w dwudzielne spłukiwanie i może być zasilana bateryjnie bądź z sieci w zależności od potrzeb. Wykończenie to stal nierdzewna bądź sześć kolorów tworzywa sztucznego.

img_Sigma10_IR_and_manual_width_232_height_157

Spłukiwanie manualne bądź bezdotykowe

Wytrzymały przycisk Geberit Sigma10 ze spłukiwaniem manualnym bądź bezdotykowym przeznaczony jest głównie do łazienek publicznych bądź półpublicznych, ale z powodzeniem może być użytkowany w domach prywatnych. Jest niemalże niedościgniony w swojej funkcjonalności i produkowany wyłącznie w wersji ze stali nierdzewnej. Zastosowano tutaj system dwudzielnego spłukiwania a zasilanie to dwie baterie 1.5 V lub sieć.

img_230133_urinal_actuator_plate_Sigma10_width_232_height_157

Geberit Sigma10 do pisuarów

Geberit posiada w swojej ofercie manualne lub bezdotykowe przyciski spłukujące do pisuarów.