Mistrz Instalacji zaprasza na Targi Gryf-Bud w Bydgoszczy 22-24 marzec

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Instalacji „Gryf-Bud”, które odbędą się już po raz trzydziesty pierwszy.  Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął portal www.mistrz-instalacji.pl 

GRYF-BUD to wydarzenie, które stwarza niepowtarzalną okazję, aby zapoznać się z nowinkami technologicznymi, porównać je ze sobą, a także skorzystać z podpowiedzi firm, które świadczą usługi remontowe oraz budowlane. Głównym założeniem jest tworzenie możliwości promowania rozwiązań, które sprawnie i za rozsądną cenę pozwolą zbudować dom marzeń- śliczny, funkcjonalny i energooszczędny.

GRYF-BUD dostarcza niezbędnych informacji w jaki sposób wykreować wymarzoną przestrzeń, korzystając z najnowszych rozwiązań, a także tworzy forum poświęcone wymianie informacji, przedstawienia innowacyjnych pomysłów i konkurencyjnych ofert handlowych.

GRYF-BUD to jedna z największych w tej branży imprez targowych w północnej i środkowej Polsce, która od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród specjalistów i handlowców z branży oraz prywatnych inwestorów.

XXXI edycja Targów GRYF-BUD odbędzie się równolegle z IV edycją Targów Energii Odnawialnej TEO w dniach 22-24 marzec 2013r. w Bydgoszczy.

Zapraszamy na stoiska renomowanych producentów:

AURATON / GALMET / HEIZTECHNIK  /  HEWALEX  /  KISAN  /  SOTRALENTZ  /  STELRAD  / VAILLANT  / WILO