logo_heiztechnik

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Heiztechnik z siedzibą w Skarszewach jest producentem nowoczesnych kotłów na paliwa stałe o mocy od 7 do 700 kW. W ofercie Heizetechnik znajdują się zarówno tanie urządzenia o prostej budowie, jak i kotły nowoczesne, wykorzystujące zaawansowane technologie. Aby sprostać zapotrzebowaniom rynku, przedsiębiorstwo cały czas poszerza swój asortyment.

3

KOTŁY HEIZTECHNIK polecają Mistrzowie Instalacji

Heiztechnik
KOTŁY ZASYPOWE

HT - 723px-109x227Q HIT - 723px-117x232

Modele Q HIT oraz HT Basic przeznaczone są głównie do tradycyjnego ogrzewania budynków o powierzchni od 30 do 350 m2. Kotły wykorzystują górne spalanie węgla i drewna z wykorzystaniem ciągu kominowego.

Kotły Q HIT PLUS oraz HT łączą wszystkie zalety kotła Q HIT oraz sterowanego procesu spalania. Zostały wyposażone w wentylator nadmuchowy połączony w automatyką kotłową o modulowanym natężeniu nadmuchu.

Kocioł Q PLUS jak i jego najnowsza wersja HT PLUS jest nowoczesnym kotłem centralnego ogrzewania przeznaczonym do górnego spalania miału węglowego, węgla i drewna z wykorzystaniem układu nadmuchu.

Q PLUS DR to stalowy, trójciągowy kocioł przeznaczony do dolnego spalania drewna wykonany z atestowanych blach stalowych.

KOTŁY Z PODAJNIKIEM

Kotły automatyczne, aktualnie jedne z najbardziej popularnych na rynku, cechują się wysokim komfortem użytkowania i niedużymi kosztami eksploatacji. Wyróżniamy modele:

na ekogroszek lub miał węglowyHT EKO - 723px-165x212HT EKO DUO - 723px-198x296

Q Eko, HT Eko oraz Q EKO DUO i HT EKO DUO

na biomasę

Q Bio, HT Bio oraz Q BIO DUO i HT BIO DUO

na pellet
Q PELLET DUO, HT DasPell

 

KOTŁY ŚREDNIEJ MOCY

MAXPell DUO 100

Q MAX PLUS DR

Przeznaczone do ogrzewania dużych pomieszczeń, np. obiektów przemysłowych lub użyteczności publicznej. Do wyboru mamy tu aż 7 modeli kotłów.

 

 

artykuły:

Dwupaleniskowy kocioł HT DasPell – nowość od Heiztechnik

Q PLUS AGRO – Kocioł do spalania słomy w kostkach (Heiztechnik)