Grzejniki Stelrad – marka nr 1 w Europie

Grzejniki Stelrad produkowane są w Europie od lat 60-tych ubiegłego wieku, przez dziesięciolecia produkcji dzięki konsekwencji w ulepszaniu i rozwijaniu asortymentu, od lat Stelrad jest Marką Nr 1 w Europie.

Na rynku polskim grzejniki Stelrad są obecne od 1995 roku, byliśmy pierwszym producentem grzejników stalowych panelowych oferującym 10 lat gwarancji. Przez te lata z zastosowaniem grzejników Stelrad były realizowane inwestycje w różnych sektorach budownictwa: wielorodzinnych i jednorodzinnych budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, sakralnych, biurowców, hoteli itd. Najnowocześniejsze metody produkcji grzejników Stelrad i staranne kontrole wg ISO 9001 gwarantują utrzymanie ich sprawności i wytrzymałości na stałym poziomie. Zapewnia to, że każdy grzejnik spełnia podawane parametry pracy i wydajności. Stelrad to solidna marka, której grzejniki spełniają oczekiwania zarówno inwestorów i wykonawców jak również wymagania przyszłych użytkowników.

Dlaczego Stelrad

Podstawową ideą Stelrada w projektowaniu grzejników jest, aby były one elementem wystroju wnętrza dlatego tak duży nacisk położony jest na wygląd, estetykę wykonania i jakość, dzięki którym Stelrad to „Europe’s favourite radiator” – „Ulubiony grzejnik w Europie”

Czy to jest właściwy wybór?

Estetyka wykonania i wzornictwo to bardzo ważne, ale nie jedyne wymogi jakie musi spełniać grzejnik aby stał się elementem wystroju wnętrza, istotne jest, aby jego wielkość komponowała się z aranżacją całego pomieszczenia. Grzejniki Stelrad wyróżniają się różnorodnością wymiarów- wysokości,

głębokości i długości. Dla tej samej mocy grzewczej, jaka jest wymagana dla danego pomieszczenia możemy dobrać grzejniki niskie lub wysokie, wąskie lub szerokie. W ofercie Stelrada na tle klasycznych modeli wyróżnia się designerska seria grzejników Planar – grzejniki z gładkim dekoracyjnym panelem przednim. Uzupełnieniem modeli Planar jest seria Vertex Plan – grzejniki pionowe doskonale wpasowujące się do pomieszczeń o dużych przeszkleniach w których pozostaje bardzo niewiele miejsca na umieszczenie grzejników. Dzięki optymalnym proporcjom ogrzewania promiennikowego i konwekcyjnego grzejniki Stelrad zapewniają komfortowy rozkład temperatur w pomieszczeniach. Wybór grzejników Stelrad jest wynikiem korzystnej ceny za jednostkę mocy grzewczej, wysokiej sprawności i wytrzymałości grzejników oraz wieloletniej gwarancji.

Uniwersalność grzejników

Eleganckie panele Stelrada o klasycznej i ponadczasowej linii doskonale komponują się z każdym wnętrzem co owocuje bardzo estetycznym wyglądem, docenionym przez użytkowników. Grzejniki Stelrad doskonale współpracują z wszystkimi systemami instalacji zarówno tymi tradycyjnymi stalowymi jak i miedzianymi, z rur wielowarstwowych czy też PCV.Umożliwiają współpracę z różnymi źródłami ciepła zarówno tymi tradycyjnymi jak i alternatywnymi jak na przykład pompy ciepła.

Ekonomika montażu, eksploatacji i serwisu

Zastosowanie listwowych zawieszeń grzejników typu Monclac przez Stelrada znacznie skraca i upraszcza czas montażu grzejników.Prosty i szybki montaż , nieskomplikowany serwis wpływają na obniżenie kosztów eksploatacji.

Zabezpieczenia i gwarancja

Obróbka powierzchni zewnętrznej grzejnika polega na odtłuszczeniu, żelazofosforanowaniu, pasywacji, płukaniu i gruntowaniu. Następnie grzejniki pokrywane są warstwą specjalnej jakości proszku i wypalane. Wykończenie powierzchni polega na wysokowartościowym, elektrostatycznym powlekaniu proszkowym. Zapewnia to doskonałe utrzymanie wyglądu grzejnika na wiele lat jego eksploatacji oraz umożliwia bezproblemową dbałość o utrzymanie jego czystości bez szkody dla trwałości.

Grzejniki objęte są 10 letnią gwarancją.

Stelrad