Feeria barw w produktach firmy Schlosser

Czasy, gdy biel królowała w systemach grzewczych dawno już odeszły w niepamięć. Dziś użytkownicy na całym świecie dokonują odważnych wyborów traktując grzejniki i armaturę jako istotny element dekoracji wnętrz.

W odpowiedzi na ten trend firma Schlosser proponuje malowanie w szerokiej gamie kolorów wg palety RAL (wersja RAL Design jest zbiorem ponad 200 kolorów!) oraz innych palet w zależności od wskazań zamawiających. Jesteśmy w stanie dopasować armaturę do koloru wybranego grzejnika, czy kolorystyki pomieszczenia, w którym ma zostać zamontowana.

DSC04109mProponujemy wykonanie w różnym stopniu połysku: mat, pół-mat, pół-połysk, satyna, połysk, a także z możliwością uzyskania rozmaitych efektów dekoracyjnych  poprzez zastosowanie farb antycznych, metalizowanych, czy farb tzw. “kameleonów” (zmieniających kolor w zależności od kąta padania światła). Za sprawą różnorodnych, zawierających mineralne dodatki farb strukturalnych nasze produkty zyskują wyjątkowe, trójwymiarowe powłoki.

Produkty firmy Schlosser malowane są w różnych technologiach:

- na mokro (tworzywa sztuczne, np. głowice Brillant, wykonywane głównie pod zamówienie), w efekcie czego powstaje powłoka lakiernicza w znacznym stopniu odporna na korozję, chemikalia i uszkodzenia mechaniczne,

- proszkowo (części mosiężne, m.in. zawory i głowice Mini), dzięki czemu uzyskiwana jest estetyczna, jednolita i gładka powłoka.

DSC03021 kopiaDSC03099bDSC03095b

Bogactwo oferty firmy Schlosser w zakresie tekstur i kolorów produktów daje możliwość idealnego dopasowania elementów instalacji grzewczej do charakteru i wystroju konkretnego wnętrza: połyskująca armatura w żywych kolorach idealnie dopełni nowoczesne aranżacje, imitacja antycznej miedzi, czy mosiądzu doda uroku wnętrzom klasycznym, a seria technoline podkreśli klimat industrialny.

Jako dysponujący własną malarnią producent firma Schlosser elastycznie dopasowuje się do bardzo indywidualnych potrzeb klientów. Pełen wachlarz możliwości dostępny jest dla wszystkich odbiorców, niezależnie od wielkości składanych zamówień. W efekcie znikają ograniczenia związane z bazą produktową i realizowane są unikalne, niepowtarzalne projekty. Oferta firmy Schlosser sprawia, że design z najwyższej półki dostępny jest dla każdego!

źródło: Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska