VTS Group został założony 23 lata temu w Europie. Jest wiodącym dostawcą  urządzeń  wentylacyjnych,  klimatyzacyjnych i grzewczych.
Grupa kapitałowa VTS stanowi łącznie kilkanaście spółek regionalnych zlokalizowanych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w krajach Azji i Pacyfiku.

Innowacyjność modelu VTS Group polega na przeniesieniu produkcji do Centrów Produkcyjno-Logistycznych, gdzie całość procesu wytwarzania urządzeń odbywa się zgodnie z procedurami i nowoczesnymi standardami VTS Group. Obecnie firma posiada trzy Centra Produkcyjno-Logistyczne: w Polsce, Chinach oraz Indiach.

Najwyższą jakość urządzeń VTS potwierdzają międzynarodowe certyfikaty, uznawane przez największych ekspertów i specjalistów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

Firma posiada w swojej ofercie szereg innowacyjnych central wentylacyjno-klimatyzacyjnych VENTUS, VENTUS N-TYPE oraz VENTUS S-TYPE. A w asortymencie marki VTS EUROHEAT znajdują się wysokiej jakości nagrzewnice wodne VOLCANO oraz kurtyny powietrzne DEFENDER.

3

katalog VOLCANO

artykuły

Nowość – centrala kanałowa firmy VTS z opcją odzysku energii

Nowość w ofercie central Ventus (EUROHEAT)

Nowość – nagrzewnica VOLCANO mini (VTS)