20 lat gwarancji na 20 lat firmy MK Systemy Kominowe!

MK Systemy Kominowe, wiodący producent systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych, obchodzi w tym roku okrągły jubileusz istnienia. Firma w 20. rocznicę rozpoczęcia działalności postanowiła udzielić 20 lat gwarancji na swoje produkty. Pierwsze kominy wyprodukowane przez MK obecne są na rynku od 1993 roku i funkcjonują bezawaryjnie do dzisiaj.

„20 lat gwarancji na 20 lat MK” to hasło przewodnie obchodzonego w tym roku jubileuszu firmy MK Systemy Kominowe. Ten znany producent systemów kominowych ze stali szlachetnych nie bez powodu zyskał miano lidera polskiej branży kominowej. Produkty MK obecne są bowiem na rynku od 1993 roku i do dzisiaj funkcjonują bezawaryjnie. Firma w 20. rocznicę rozpoczęcia działalności postanowiła udzielić 20-letniej gwarancji na wszystkie systemy kominowe do urządzeń grzewczych opalanych każdym paliwem z wyjątkiem ekogroszku (gwarancja 5-letnia).

Siedziba MK Systemy Kominowe (2)

Jubileusz firmy jest świetną okazją do podsumowania naszej działalności.  Z dumą mogę powiedzieć, że już od 20 lat odnosimy sukcesy na rynku w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży systemów kominowych – zauważa Anna Rotkis-Dziadul, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu firmy MK Systemy Kominowe. – Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów, które obecne są na rynku od 1993 r. i wciąż działają bez zarzutu! Dlatego w rocznicę powstania firmy, oferujemy 20 lat gwarancji na wszystkie systemy kominowe do kotłów opalanych każdym paliwem z wyjątkiem ekogroszku (gwarancja 5-letnia) .

Od 20 lat misją realizowaną przez MK Systemy Kominowe jest zaspokajanie potrzeb inwestorów poprzez dostarczanie wyrobów i usług najwyższej jakości, przy jednoczesnej dbałości o otaczające środowisko. Firma przez dwie dekady swojej działalności osiągnęła miano lidera wśród polskich  producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych. Kominy MK wykonywane są z najwyższej jakości blachy przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. Każdy z produktów sygnowanych znakiem MK przechodzi szereg badań laboratoryjnych oraz spełnia surowe wymogi UE.

Siedziba MK Systemy Kominowe (1)

W maju 2012 r. firma MK Systemy Kominowe połączyła się z grupą Isotip-Joncoux z Francji. Przystąpienie do zagranicznej spółki zwiększyło konkurencyjność polskiego producenta na europejskim rynku. MK zyskało dostęp do jeszcze bardziej nowoczesnych technologii oraz doświadczeń innych firm zrzeszonych w grupie. Na owoce tej współpracy nie trzeba było długo czekać. Już na początku 2013 r. w ofercie MK Systemy Kominowe pojawił się innowacyjny system kominowy MK Flex z klasą ciśnieniową P1. Jest to elastyczna wkładka kominowa, przeznaczona do przystosowywania starych, trudno dostępnych szachtów kominowych do pracy z kotłami kondensacyjnymi.

Firma MK Systemy Kominowe także starannie analizuje sygnały dochodzące z rynku. W odpowiedzi na zapotrzebowanie części klientów na tańsze produkty, poszerzyła w maju br. asortyment o zoptymalizowane systemy żaroodporne MKSZI Invest  oraz MKSZI Invest Owal. Był to  kolejny krok w kierunku dostosowania oferty firmy do aktualnych zapotrzebowań inwestorów.

 

autor: Blue Ocean, www.niebieskiocean.pl